Hakkımızda

24 yıllık geçmişiyle 20 metrekare bir dükkanda faaliyete başlayan ve şu an tesettür giyim sektörüne yön veren Melike Sebe, uygun fiyat ve kaliteli ürün düsturu ile faaliyet sürdürmektedir.

Türkiye genelinde yüzlerce şubesi ile kıyafet, türban ve eşarp ürünleri satışı yapan markalara ait özel ürünleri en güncel ve en hesaplı şekliyle müşterilerine sunan firmamız; daha hızlı, kolay ve etkin biçimde ulaşılabilir olmak, üretim ve tasarımına imzasını attığı eşarp modellerini geniş kitlelere sunmak amacıyla Melike Sebe markasını da hayata geçirmiştir.

Ana hedefi müşteri memnuniyetinin yanı sıra; yılın en trend ve kaliteli tesettür giyim & eşarp modellerini en uygun fiyata siz değerli müşterilerine sunmak olan Melike Sebe ile kendi modanıza yön vermek artık elinizde.

Pek çok tanınmış markaya özel tasarlayıp ürettiğimiz eşarp modelleri ile eşarp tutkunlarının beklentilerini karşılayan Melike Sebe; artık eşarp, şal, bone, kolluk, aksesuar, yazma ve namazlık tekstil ürünleri ve burada yazılmayan diğer ürün yelpazesiyle her tarza ve bütçeye hitap etmektedir.

Melike Sebe’yı takip ederek moda dünyasının avantajlarını kaçırmadan, dilediğiniz zaman siz de zarafetinizi uygun fiyatlara taçlandırın! Çünkü ayrıcalıklı olmak herkesin hakkıdır ve en büyük gösteriş doğallıktır.